BackStab HD

BackStab HD 1.2.6

Piraci z Karaibów w krawym stylu Assassin's Creed

Zalety

  • Wspaniała grafika
  • Wiele zróżnicowanych misji
  • Ciekawa historia
  • Wiele opcji dostosowania sterowania

Wady

  • Potrzeba mocnego smartfona

Bardzo dobry
8

BackStab HD to gra akcji na telefony z systemem Android. W scenerii rodem z filmu Piraci z Karaibów, wcielamy się w rolę żądnego zemsty angielskiego eks-żołnierza. Z pewnością nie jest to świętoszek, gdyż bez mrugnięcia okiem morduje przeciwników w widowiskowy sposób.

BackStab HD opowiada historię Henrego Blake'a. Kiedyś był dumnym oficerem angielskiej Royal Navy, który został zdradzony, uwięziony, a jego narzeczona porwana. Teraz jest szukającym zemsty zabijaką. A trzeba przyznać, że wojenne rzemiosło zna dobrze jak mało kto. Rozgrywka jest dynamiczna i zróżnicowana. Raz będziemy musieli dobyć miecza lub strzelać z muszkietu, a innym razem pozostać niezauważeni i wspinać się po ścianach, dachach oraz likwidować wrogów po cichu.

BackStab HD posiada bardzo wysokiej jakości grafikę. Bardzo ciekawie wypada połączenie pirackich klimatów z mechaniką walki rodem z serii gier Assassin's Creed popularnych na PC i konsolach. Do sterowania w BackStab HD trzeba się przyzwyczaić, ale jeśli coś nam nie pasuje, to możemy je dostosować do własnych upodobań. Mamy możliwość swobodnego wyboru umiejscowienia danego przycisku na ekranie.

Jeśli więc lubisz gry akcji i masz odpowiednio mocnego smartfona z Androidem (listę obsługiwanych urządzeń znajdziesz klikając "Czytaj więcej informacji" pod przyciskiem Download) to BackStab HD na pewno Ci się spodoba.

BackStab HD

Download

BackStab HD 1.2.6

Opinie użytkowników o BackStab HD